• Sposoby płatności

W naszym sklepie dostępne są następujące formy płatności:

  1. Płatność przy odbiorze w siedzibie naszej firmy: zapłata gotówką przy odbiorze zamówienia w kasie w siedzibie naszej firmy.
  2. Płatność przy odbiorze dla kuriera (za pobraniem): zapłata gotówką dla kuriera przy odbiorze zamówienia
  3. Płatność przelewem: zapłata przelewem bezpośrednim z rachunku bankowego klienta wykonywany przez klienta z jego banku, bądź oddziału poczty. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą elektroniczną numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym BeautyService, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
  4. Płatność przelewem online: forma płatności elektronicznej obsługiwana obsługiwana jest przez PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
  5. Płatność kartą (Visa, Mastercard): obsługiwana jest przez PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayPro SA Agent Rozliczeniowy, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub email w celu dokonania zmiany formy płatności.

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.