• FAQ - pytania i odpowiedzi

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

1. W jakim czasie otrzymam zamówione przez siebie towary?

Zamówienia realizowane są w ciągu 1-7 dni roboczych, zależnie od stanu magazynowego. W przypadku kłopotów z dostępnością niektórych produktów realizacja zamówienia może się przedłużyć powyżej 14 dni i poinformujemy Cię o tym fakcie. Przewidywany czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze. Czas oczekiwania na paczkę jest sumą: czas realizacji zamówienia (zazwyczaj 1-7 dni robocze) + czas dostawy (1-2 dni robocze)

2. Jaki jest czas dostawy kupionych przeze mnie produktów?

Przewidywany czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze.

3. Czy mogę zrezygnować z zamówienia nawet po dokonaniu wpłaty za zamówienie? Oraz, oczywiście, otrzymać zwrot pieniędzy?

Tak, jest taka możliwość. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny bądź też mailowy.

4. Dlaczego realizacja mojego zamówienia się opóźnia?

Na bieżąco aktualizujemy informacje o dostępności poszczególnych produktów. Jednak czasem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, jak na przykład opóźnienie w przesyłce zamawianych przez nas towarów czy też brak produktu w ofercie dostawcy. W związku z tym i nasza firma nie jest w stanie skompletować na czas danego zamówienia. O zaistniałym fakcie oczywiście informujemy klienta, pytając czy zechciałby poczekać na zamówienie. W przypadku nieoczekiwanego braku towaru u dostawcy nasi klienci również są o tym informowani w takim wypadku prosimy o podjęcie decyzji o zmianie zamówienia bądź też z jego rezygnacji.

Inną przyczyną opóźnień w realizacji zamówień jest brak otrzymania potwierdzenia realizacji zamówienia. Zaczynamy kompletować zamówienie w momencie otrzymania potwierdzenia jest to dla nas sygnał do działania. Tak więc jeśli nie jesteś pewny czy potwierdziłeś zamówienie, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny bądź też mailowy. Lecz jeśli klient długo nie potwierdza chęci otrzymania towaru, wtedy zamówienie zostaje anulowane.

5. W jaki sposób mogę sprawdzić stan realizacji mojego zamówienia?

Najlepszym sposobem jest zalogowanie się na stronie sklepu i sprawdzenie w dziale Historia zamówień.

ZMIANY W ZAMÓWIENIACH:

1. Czy po złożeniu zamówienia mogę dodać jeszcze jakiś produkt?

Istnieje taka możliwość, jeśli paczka nie została jeszcze wysłana. W celu dodania produktu/produktów bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.

2. Złożyłem dwa zamówienia w odstępie kilku dni. Czy można oba połączyć i wysłać razem?

Jak najbardziej, istnieje taka możliwość, lecz prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w tej sprawie.

ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE:

1. Czy realizują Państwo również i zamówienia zagraniczne?

Tak, twoje zakupy wysyłamy do wszystkich krajów świata. Twoje zamówienie wyślemy do Ciebie pocztą lotniczą lub firmą kurierską.

Za zamówienia mogą zapłacić Państwo kartą kredytową lub robiąc przelew (najlepiej z polskiego banku).

2. Jakie są koszty dostawy oraz czas oczekiwania na taką przesyłkę?

Koszty wysyłki za granicę uzależnione są od ilości zamawianych towarów i są one ustalane indywidualnie. Dla zamówień zagranicznych istnieje mozliwość jedynie przedpłaty poprzez system DotPay bądź wpłaty na nasze konto bankowe. Nie wysyłamy za granicę zamówień za pobraniem. Po złożeniu zamówienia, prosimy o oczekiwanie na maila z zaproponowanymi mozliwościami i cenami wysyłki.

KOSZTY DOSTAWY:

1. Jakie są koszty dostawy?

Wysyłkę realizujemy poprzez POCZTĘ POLSKĄ i InPOST. Możliwy jest też odbiór osobisty w siedzibie firmy. Poniżej szczegółowy cennik wysyłki zamówionych produktów.

POCZTA POLSKA - Paczka48:

Zamówienia do 350zł
12zł- przedpłata na konto
15zł - pobranie/płatne u listonosza

Zamówienia od 351zł
0zł - przedpłata na konto
0zł - pobranie/płatne u listonosza

ODBIÓR OSOBISTY:
0zł - w siedzibie firmy w Białymstoku, ul. Popiełuszki 116

2. Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak, możliwy jest odbiór osobisty zamówień w siedzibie naszej firmy, w Białymstoku, przy ul. Dąbrowskiego 22, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

3. W jaki sposób mogę nie płacić za przesyłkę?

Pokrywamy koszty wysyłki dla każdego zamówienia złożonego na kwotę 351 zł i większą.

SPOSÓB PŁATNOŚCI, ZNIŻKI I RABATY:

1. W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?

Za zamówienie można zapłacić u doręczyciela przy odbiorze przesyłki (tzw. pobranie), dokonując przelewu na konto oraz bezpośrednim przelewem z banku lub kartą kredytową poprzez system Przelewy24.