• Matis Paris Balsam Ochronny Climatis - Climatic Protective Balm

Symbol: MS38213

Produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji dla każdego rodzaju skóry poddanej ekspozycji na trudne warunki atmosferyczne: zimno lub gorąco, gwałtowne zmiany klimatu i temperatury, wiatr, zanieczyszczenia, odwodnienie itp.

202.00 -9% 184.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Cena dostawy 12
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 12
Poczta Polska (Pobranie) 15
EAN 3579200382133

Climatis - balsam na trudne warunki atmosferyczne

Opis produktu:
Produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji dla każdego rodzaju skóry poddanej ekspozycji na trudne warunki atmosferyczne: zimno lub gorąco, gwałtowne zmiany klimatu i temperatury, wiatr, zanieczyszczenia, odwodnienie itp. Climatis odbudowuje naturalny film ochronny na powierzchni skóry i tworzy barierę chroniącą przed negatywnym działaniem czynników środowiska. Przeznaczony również do pielęgnacji codziennej dla suchej skóry niezależnie od warunków.

Stosowanie:
Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

Opakowanie: Słoik 50 ml

  • Balsam Ochronny Climatis bardzo polecam, ponieważ opis produktu w stu procentach zgadza się z działaniem balsamu. Szczególnie polecam zimą przy niskich temperaturach. Ja miałam problem z czerwoną twarzą na mrozie a po stosowaniu tego balsamu codziennie rano problem zniknął. Również bardzo dobrze działa przy wysokiej temperaturze powietrza, bardzo polecam na wyjazdy do krajów, gdzie jest bardzo gorąco i twarz narażona jest na mocne słońce. Ja jestem bardzo zadowolona, bo od dawna stosuję ten balsam, naprawdę warto spróbować, szczerze polecam :-)
    Agnieszka P. (2018-03-01)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci